Naukšēnu Cilvēkmuzejs pabijis tūrisma izstādē "Balttour-2017". 3 dienas plecu pie pleca strādāts kopā ar Rūjienas, Valkas, Mazsalacas TIC darbiniekiem. Mūsu mērķis- reklamēt tūrisma piedāvājumus mūspusē, ar domu- paaugstināt tūristu pieplūdumu!

Foto izstādes laikā bija iespēja nobalsot par 3 sev tīkamākajām fotogrāfijām. Balsot varēja muzejā un facebook lapā. Visvairāk cilvēkiem patika bilde,kurā redzam sarkanbaltsarkanā karoga pacelšana Naukšēnos. 2.vietā un 3.vietā palika Baibas Dālbergas fotogrāfijas. Paldies visiem,kas iesūtīja, atnesa savas fotogrāfijas!

Tūrisma sezona beigusies,tagad atliek ķerties klāt kambariem un skapjiem, lai rādītu arī citiem, ko naukšēnieši dāvina muzejam!

Jau kuro gadu decembrī muzejā ciemojas rūķi, lai dalītos savās prasmēs un palīdzētu jums pagatavot pašu rokām darinātas Ziemassvētku dāvanas- gan ēdamas, gan baudāmas acīm! Ko tieši pagatavosim šogad, ir noslēpums!Citādi, kas tad tā par dāvanu,ja zini,kas iekšā!

Tibetas trauki palīdz mazināt stresu, tos izmanto dziedniecībā, čakru līdzsvarošanā, un pat mūzikas radīšanā.

Šāda meditācija ir noderīga arī reizēs, kad jārod atbilde uz kādu jautājumu. Skaņu vibrācijas atdzīvina un ļauj sajusties iekšēji visu spēcīgam un vēl vairāk saplūst ar Visumu.Skaņa ir viss.  Skaņa ir enerģija, un, darbojoties ar to, dziedot vai dungojot, vairojas mīlestības apjoms.
Vairāk par to visu varēsi uzzināt, atnākot pie mums!
Saka,ka sievietes ir neizprotamas būtnes. Aušīgas,gaisīgas... Agnese-dzīvespriecīga rīdziniece,kas pārcēlusies dzīvot uz Naukšēniem.Apglezno zīda lakatus, kaklasaites. Un ko tik vēl nedara!
Esmeralda- ar vienu kāju Rīgā,Itālijā,ar otru Ķoņos. Nekad mūžā nav varējusi iedomāties,ka kādreiz varētu darināt rotaļlietas- gan tamborēt,gan šūt. 
Ir lietas,kas šīm abām sievietēm ir kopīgas. Bet par to izstādes atklāšanā! Sarunas par šo un to. Bet jebkurā gadījumā-interesanti!

Built with Berta